PermaCO?

Dawno dawno temu…

… był świat, w którym większość jedzenia nie była pryskana toksynami, nie było alergii na każdym kroku, nie brało się antybiotyków na zwykłe przeziębienie, świat nie był zawalony śmieciami i zanieczyszczeniami, a ludzie z własnego podwórka i środowiska czerpali żywność, kosmetyki, meble, narzędzia i inne środki niezbędne do życia.

Supermarkety i inne cuda technologii nie są złe, ale wraz z nadejściem wygody i łatwości, tracimy zdrowie, umiejętności, jakość życia, niezależność oraz więź z prawdziwym, naturalnym światem.

Co Ty na to żeby połączyć wszystko, co dobre, łatwe i pożyteczne i prowadzić obfite, zdrowe, spełniające życie? Nie kosztem nas samych i otaczającego świata.

Permakultura to więcej niż technika prowadzenia ogrodu. Permakultura to system projektowania ogrodu w oparciu o systemy naturalne. Czyli takie, co działają i obfitują. Nikt nie podlewa i plewi lasu, a funkcjonuje lepiej niż najintensywniej uprawiany warzywnik.

Jedz prosto z ogrodu (nawet przez cały rok), zrelaksuj się, bądź zdrowy, bądź dumny ze swojej pracy, dąż do samowystarczalności, dziel się owocami swojej pracy, napraw świat.

Wszystko dzięki systemom permakulturowym.

Dobrze, że dotarłeś do nas.

Zajrzyj na bloga i na kanał youtube i rośnij z nami.  Podzielimy się z Tobą wszystkim, co wiemy.